Banner Image 1

فناوران جهان نما

Banner Image 1

فناوران جهان نما

Banner Image 1

فناوران جهان نما

Banner Image 1

فناوران جهان نما

  • دکتر سورنا ستاری بازدیدی از دستاوردهای شرکت داشتند.
  • دکتر آینه بند به عنوان هیات مدیره نظام صنفی خوزستان انتخاب شد.
  • دکتر آینه بند با رای اعضای کمیسیون مشاوران و اعضای حقیقی سازمان نظام صنفی رایانه ای خوزستان به ریاست این کمیسیون منصوب گردید.
  • شرکت به مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهواز نقل مکان کرد.
  • طراحی فروشگاه استرینگز با موفقیت به اتمام رسید.
  • طراحی سامانه دانشگاه آزاد هندیجان به اتمام رسید.
  • کلینیک روان شناسی روان آسا نیز به خانواده بزرگ فن آوران پیوست.
  • اتمام طراحی فروشگاه سبد 24

درباره ما

 

شرکت مهندسی و مشاوره فن آوران جهان نما

این شرکت بر اساس مبنای علمی و تجربی بر اساس آخرین متدولوژی های روز دنیا که توسط متخصصین این مجموعه که از اعضای هیات علمی دانشگاه می باشند، بر مبنای اصول علمی و با تجربه کاری متخصصین مجرب در این بخش راه در پیشرفت این کشور نهاده است.

متخصصین این شرکت تمرکز خود را در تهیه راه حل های امان و علمی مبتنی بر بستر شبکه و اینترنت بنا نهاده است. خدمات این شرکت در دو بخش علمی و اجرایی دسته بندی گشته است.

الف ) خدمات علمی مجموعه

               1-الف) خدمات مشاوره ای علمی و فنی

               اعضای هیات علمی شرکت، در زمینه های مرتبط با رایانه، تجارت الکترونیکی، شبکه های کامپیوتری اکتیو و پسیو، سامانه های ERP و اتوماسیون اداری و طراحی ساختارهای سازمانی مبتنی بر فن آوری اطلاعات (IT Strategy Planning) ، امن سازی و مستند سازی سامانه های مبتنی بر وب و ویندوز بر مبنای استاندارهای روز دنیا همچون ISO 27001 و زیر سیستم امن PKI کلید عمومی جهت مستند سازی و قانونی سازی فعالیت کاربران که قابلیت استناد در محاکم قضایی را نیز داشته باشد، مشغول به فعاللیت می باشد.

2-الف) برگزاری دوره های تخصصی آموزشی توسط اعضای هیات علمی دانشگاه ها

               طراحی دوره های آموزشی و برگزاری و طراحی آزمون های تخصصی در رشته های متفاوت، توسط اعضای هیات علمی و سایر متخصصین مجرب، از دیگر کارهای این مجموعه می باشد.

ب) خدمات اجرایی

1-ب) طراحی سامانه های اتوماسیون اداری

               اتوماسیون ادارای این شرکت ، امکانات بروزی را در اختیار مجموعه شما قرار می دهد. این امکانات شامل حذف نامه نگاریهای سنتی مبتنی بر کاغذ، امکان دسترسی و مدیریت مجموعه از هر مکان دنیا و در 24 ساعته شبانه روز و تمام ایام هفته، امکان ایجاد نامه نگاری یکپارچه بین مجموعه های مستقر در اقصی نقاط کشور و جهان، شامل دفاتر و نیروهای مستقر می باشد، که می تواند به راحتی گزارشات لحظه ای و حتی هرگونه مکاتبات زیر مجموعه شما، توسط مدیریت قابل رویت و مدیریت یکپارچه می باشد، و امکان مدیریت عرضی را نیز در هر زمان جهت بازرسی علاوه بر مدیریت سازمانی طولی، برای شما فراهم می دارد، و می توانید از ساختار سازمانی موقتی نیز همچون ساختارهای ماتریسی، ادهوکراسی، مبتنی بر پروژه و ... در زیر مجموعه ها ایجاد نموده و به کاربرد.

2-ب) طراحی سامانه های اطلاع رسانی حرفه ای و خبر گزاری

سامانه های خبرگزرای فن آوران، سامانه های مناسب برای مجموعه هایی است که نیازمند ارسال مطالب زیاد در دسته بندی های مختلف با زیر شاخه زیاد می باشند. از توانایی های عمئه این سیستم امکان درج تصویر، سو تیتر، فیلم و نظرات کاربران و تصویر و فلش در متن تصویر می باشد. این سامانه بسیار قدرتمند توان انطباق پذیری بسیار بالایی داشته و توانایی مدئیریت مطالب زیاد را دارا می باشد.

محموعه های بزرگ استفاده کننده از این سامانه را در سایت های خبرگزاری زیر می توانید ملاحظه بنمایید. سامانه های خبرگزاری:  Khotaba.net و Alnejah.ir

               3-ب) سامانه های معرفی و اطلاع رسانی سازمان ها و شرکت ها

کسب اطلاع از شرکت ها و سایر سازمان ها در زمانه دولت الکترونیک، توسط بستر اینترنت صورت می پدیرد. امروزه شاهد کاهش کسب اطلاع حضوری برای حضور به مجموعه ها یا سازمان ها جهت رفع نیاز کالا یا خدمات می باشد. بنا بر این اولین برخورد مجموعه شما با مراجعین، وب سایت اطلاع رسانی شما می باشد، که می تواند سبب جذب یا دفع مشتری گردد. طراحی علمی و گرافیکی مناسب با مجموعه شما، و مبحث کاملا فنی معماری اطلاعات و بهینه سازی ارتباط با موتورهای جستجوگر، از مهمترین عوامل سامانه اطلاع رسانی شما می باشد. با دریافت بازخوردهای شما از مشتریان می توانید بر اساس استاندارد جهانی روش استقرار کیفیت QFD ، به حداکثر رضایت مشتری دست یابید.

سامانه دانشگاه آزاد اسلامی مرکز هندیجان:   www.iauhendijan.ac.ir

سامانه شرکت مشاوران رهنما فردای خوزستان (نماینده تجهیزات هوشمند سازی ساختمان شرکت KNX در ایران): www.iranknx.com

سامانه شرکت فن آوران جهان نما:  www.fjn.ir

4-ب) سامانه روانشناسان

این سامانه امکانات بسیار ضروری از قبیل ارتباط با مخاطبین ، امکان ارسال پرسش و پاسخ  و معرفی هر مجموعه در دنیای امروز سبب افزایش دانش نهفته و چرخش اطلاعات می باشد، که یکی از مهمترین کاربردهای اینترنت، خصوصا در نسخه وب 2 می باشد. این سامانه این امکان را فراهم میدارد تا بدون هیچ گونه مشکلی که نهفته در حجب ایرانی است، می تواند در هر ساعت از شبانه روز و هفت روز هفته بدون واسطه پرسش کند، و مسئول سایت نیز در زمان مورد مطلوب خود به آن به صورت عمومی و یا حتی خصوصی پاسخ گوید.

یک کاربرد مهم دیگر، استفاده از این سامانه جهت آموزش عمومی مطالب روانشناسی و آزمون های آن می باشد. معرفی و رزومه پرسنل و مسئولین کلینیک روانشناسی و زمان بندی ملاقات و درخواست های دیگر امکاناتی است که با بهره گیری از این سامانه هوشمند علمی به توانایی های شما افزوده می گردد.

کلینیک روان شناسی روان آسا: Ravanasa.com

5-ب)سامانه های تجاری

معرفی محصولات با خصوصیات کامل آنها با طراحی گرافیکی و امکان فروش برخط و پیگیری های ادارای اعطای نمادهای قانونی و دولتی که اطمینان پرداخت برخط را به مشتری میدهد، از نیاز های ضروری برای ورود به بازار بسیار سود ده فروش آنلاین می باشد. طراحی اصولی نمایشگاه و فروشگاه اینترنتی، تحت نظر متخصصین و دانشگاهیان از اصول نرم افزارهای این شرکت می باشد. این محصول تمامی مجوزهای مورد نظر فنی را از وزارت صنعت معدن و تجارت و بانک ملت جهت صحت سامانه پرداخت بر خط این شرکت می باشد. در حال حاضر فروشگاه های زیر عملیات فروش خود را به راحتی انجام می دهد. با دریافت بازخوردهای شما از مشتریان می توانید بر اساس روش استقرار کیفیت QFD ، به حداکثر رضایت مشتری دست یابید. برخی از نمونه سایت های این مجموعه:

فروشگاه سبد 24 دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت معدن و تجارت و پرداخت برخط: Sabad24.com

فروشگاه کالابیار دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت معدن و تجارت و پرداخت برخط: Kalabiar.com

6-ب) سامانه های شخصی اساتید

               بی شک عدم حضور در دنیای اینترنت حتی برای اشخاص نیز، در این بازه زمانی بی مفهوم می باشد، یکی از راهکارها استفاده از وبلاگ ها و سایت های عمومی است، که به دلیل عدم نیاز سنجی خاص، کارایی بسیار نامناسبی دارد. راهکار این مجموعه جهت اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه ها، سامانه اساتید می باشد، این سامانه امکان درج اخبار و اطلاعات کلاس ها، فایل های مورد نیاز جهت دانلود دانشجویان، امکان برقراری نظر سنجی از دانشجویان، امکان معرفی خود به دو زبان فارسی و انگلیسی، امکان قرار دادن مقالات در سایت جهت دریافت و مشاهده تعداد دریافت آن ها، امکان فوق العاده ارسال پیام از طرف دانشجو و دریافت همزمان در ایمیل شخصی شما و ذخیره در سایت جهت پاسخگویی عمومی در صورت نیاز و معرفی کتب و سوابق پژوهشی و تحصیلی و تمامای امکانات مورد نیاز این قشر از جامعه می باشد.

سایت های نمونه:

وب سایت شخصی مهندس مهدی نیکو Mehdinikoo.com

وب سایت شخصی مهندس مقداد آینه بند Aynehand.ir

 

پ) سایر خدمات

               1-پ) ارائه سرور های اختصاصی و اشتراکی ، و میزبانی وب سایت ها

                        ارائه سرویس های مرتبط با مجموعه وب سایت ها همیشه یکی از مشکلات اساسی شرکت ها می باشد. این شرکت پس از سال ها تجربه در این امر و بررسی و رفع مشکل سرورهای مختلف، در حال حاضر ارائه سرویس های مختلف در این زمینه نموده است. خدمات این شرکت از قبیل تهیه هاست و پشتیبانی و ثبت دامنه و برقرای امنیت می باشد. در حال حاضر بالغ بر 90% از مشتریان ما، وب سایت های خود را بر روی سرورهای قدرتمند ایمن، و کارآمد این شرکت قرار داده اند و از درگیری های موسوم خود را رهانیده اند و تنها به مار اجرایی خود مشغول هستند و هیچ نگرانی از این بایت به خود راه نداده اند. جهت کسب اطلاع و سفارش علاوه بر شماره های ذکر شده در پایین این متن می توانید به سامانه معتبر فروش برخط کالابیار(دارای نشان اعتماد الکترونیکی) به آدرس www.kalabiar.com مراجعه نمایید.

            2-پ) سامانه هوشمند پیامکی

                              سامانه فروش و پشتیبانی زر اس ام اس وابسته به این شرکت به آدرس zarsms.ir، جهت ارتباط مطمئن د آسان مجموعه ها و حتی اشخاص با آن ها می باشد. این سامانه با قابلیت های بسیار متنوع می توان  نیازهای ارتباطی مجموعه شما را مرتفع نماید. امکان ارسال پیام کوتاه به صورت، تکی و همگانی و گروه خاصی از مخاطبان، امکان ایجاد مسابقه و نظر سنجی های گوناکون، امکان دریافت پیام و انتقادات و پیشنهادات، امکان ارتباط با برنامه های کاربردی، امکان ارسال بر اساس کدپستی در اکثر مراکز استان ها از جمله شهرستان اهواز، کاهش قیمت اطلاع رسانی و ارسال پیام کوتاه نسبت به خطوط عادی، امکان ایجاد دفترچه تلفن برخط و گروه بندی کاربران، و بسیاری از امکانات دیگر از خدمات این مجموعه می باشد.

            3-پ) تهیه تجهیزات رایانه ای و شبکه ای و نرم افزاری

               تهیه تجهیزات کارآمد و مطمئن و قیمت مناسب با گارانتی معتبر خدماتی است که شما نیز می توانید همانند سایر مشتریان در این امر به این مجموعه اتکا نمایید.

            3-پ)طراحی  نصب راه اندازی و پشتیبانی  تجهیزات رایانه ای و شبکه ای

                              این شرکت با ارائه راه حل جامع هیچ گاه شما را تنها نخواهد گذاشت و با ارائه خدمات طراحی و نصب و پشتیبانی شبکه های رایانه ای و پشتیبانی و گارانتی نرم افزاری و سخت افزاری همیشه سیستم شما را در راهکاری پویا برقرار خواهد داشت، تا کمترین مشکل از این بابت برای مجموعه شما لحاظ شود.


 

 

مدیران و عوامل اجرایی شرکت

·        مهندس مقداد آینه بند (مدیر عامل و عضو هیات علمی دانشگاه و داور کنفرانس های بین المللی IEEE) aynehband@fjn.ir

·        مهندس سید محمد صافی (مدیر بخش شبکه و امنیت اطلاعات و P&D ، هیات علمی دانشگاه دانشجوی دکترای دانشگاه صنعتی شریف) safi@fjn.ir

·        مهندس علی نیری راد (مدیر بخش پشتیبانی ، هیات علمی دانشگاه) nayyeri@fjn.ir

·        مهندس محمد رضا مشعل (مدیر فنی کارشناس ارشد هوش مصنوعی فارغ التحصیل دانشگاه شریف و دانشگاه تهران) - mr_mashal@fjn.ir

·        مهندس حجت مشعل (کارشناس فن آوری اطلاعات از دانشگاه صنعتی شاهرود مدیر بازرگانی شرکت) h_mashal@fjn.ir

·        مهندس مینا معین پور (کارشناس علوم آزمایشگاهی از دانشگاه جندی شاپور اهواز- مدیر بخش محصولات پزشکی) moeinpoor@fjn.ir

·        مهندس سروش مشعل (کارشاس مهندسی نرم افزار از دانشگاه تربیت معلم کرج مدیر بخش تولید نرم افزار) s_mashal@fjn.ir

·        مهندس محمد مهدی احتیاطی ( کارشناس گیاه پزشکی مدیر روابط عمومی ) ehtiati@fjn.ir

 

 

ارتباط با ما

·        وب سایت اطلاع رسانی: www.fjn.ir

·        تلفکس شرکت: 5542296 0611

·        سامانه پیامک شرکت: 3000003034

·        مدیر فروش: مهندس حجت مشعل 09356888525 h_mashal@fjn.ir

·        مدیر روابط عمومی: مهندس احتیاطی 09354944225 ehtiati@fjn.ir

·        مدیر پشتیبانی: مهندس نیری راد 09163141573 nayyeri@fjn.ir

·        پست الکترونیک: info@fjn.ir

·        آدرس پستی: اهواز- خیابان شهید ادهم- نبش اباذر روبروی پارک، پلاک794 - کد پستی: 6196873749

پیام مدیر عامل:
در راستای اهداف نظام بر آن شدیم که اعضای هیات علمی دانشگاه نیز به جبهه اقتصادی کشور بپیوندیم و با استفاده از تخصص جوانان در راستای اعتلای اقتصاد کشور قدمی برداریم.

دکتر مقداد آینه بند
مدیر عامل و عضو هیات علمی دانشگاه
عضویت در خبرنامه (باما همراه باشید)
Emali
 
Phone
بازدید امروز :
5
بازدید دیروز :
529
کل بازدید ها :
632256


کلیه حوق این سایت متعلق به شرکت مهندسی و مشاوره فن آوران جهان نما نرم افزار جنوب اکسین می باشد